Mężczyźna w gabinecie medycyny estetycznej !
Mężczyźna w gabinecie medycyny estetycznej !

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się popularnością na całym świecie. W ostatnich latach głośno było też o nieudanych operacjach, wykonywanych przede wszystkim w Turcji. Skuszeni niską ceną ludzie wracali i wydawali kolejne pieniądze, by nie tylko uratować wygląd, ale przede wszystkim zdrowie.

Tego typu historie sprawiają, że coraz więcej osób dokładnie sprawdza miejsce, w którym ma zostać wykonany zabieg, decydując się tylko na sprawdzone i polecane kliniki. Jak mówi w rozmowie z “Faktem” Kalina Ben Sira, właścicielka sieci klinik medycyny estetycznej – w gabinetach pojawia się coraz więcej mężczyzn.

Mężczyźni w gabinetach medycyny estetycznej

Kalina Ben Sira wspomina, że zmiana podejścia mężczyzn do medycyny estetycznej jest widoczna już od kilku lat. Wcześniej – jak mówiła – wchodzili “tylnym wyjściem”, prowadzeni przez żony i partnerki.

– Dzisiaj wchodzą frontowymi drzwiami z wysoko podniesioną głową i w ogóle do tego nie potrzebują swojej partnerki – powiedziała ekspertka. Dodała też, że zwykle panowie dokładnie wiedzą, czego oczekują.

– Są to wdzięczni klienci, odpowiedzialni i sumienni – stwierdziła.

Jakie zabiegi wybierają mężczyźni?

Kalina Ben Sira zdradziła też tabloidowi, na jakie zabiegi najczęściej decydują się mężczyźni. – Teraz najczęściej wykonywany przez nich zabieg to liposukcja, korekta powieki górnej. Bardzo często również robią abdominoplastykę (usunięcie nadmiaru skóry w okolicy dolnej części brzucha – red.), to zwłaszcza po dużym spadku wagi, czy ginekomastię, czyli usunięcie gruczołu piersiowego u mężczyzn – wymieniała.

Oprócz tego mężczyźni ze skłonnością do łysienia decydują się też na rewitalizację owłosionej skóry głowy oraz na zabiegi wpływające na zagęszczenie skóry.

Mężczyźni uwielbiają zabiegi na sprzęcie, nieinwazyjne i takie, po których szybko wracają do aktywności. Dużą popularnością cieszy się Jet Vibe, stymulacja mięśni polem magnetycznym, która rozbudowuje biceps, triceps, mięśnie brzucha, pleców i nóg. Mężczyźni z nadmiarem tkanki tłuszczowej poddają się zabiegom Biolift Ross - terapia falą radiową i Thermologie – drenaż limfatyczny.

Źródło: https://kobieta.wp.pl/mezczyzni-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-co-poprawiaja-7012550991604288a

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl