Zeus 2 głowice

sprzęt 2.jpeg
  • nowość
Dostępność: dostępny na zamówienie
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Opatentowany koncept – bestseller w świecie nowych technologii, po raz pierwszy Zeus 2.0 wykorzystuje działanie NOWOCZESNEJ fali uderzeniowej skoncentrowanej PIEZO dla ultra precyzyjnego oddziaływania na komórki tłuszczowe i rozproszonej AIRGUN do każdego rodzaju cellulitu!

Urządzenie łącząc w sobie działanie skupionej (piezoelektrycznej) oraz rozproszonej fali uderzeniowej skutecznie i trwale redukuje komórki tłuszczowe. Głowica PIEZO (Slim Shock) to skupiona fala uderzeniowa, pozwala działać bardzo precyzyjnie na głębsze tkanki wywołując redukcje komórek tłuszczowych, zmniejszenie obwodów i ujędrnia. Natomiast głowica AIRGUN (Cellu Shock) to rozproszona fala dźwiękowa, która działając bardziej powierzchownie na tkanki, dopełnia efekt drenując, działając płycej na podrażnione już ściany komórek tłuszczowych, redukuje cellulit, zagęszcza skórę. Rezultatem zestawienia tych dwóch fal w jednym urządzeniu wywołując silną stymulacje metabolizmu tkanki tłuszczowej jest likwidacja cellulitu i wyszczuplenie miejsc poddawanych terapii.

Technologia fali dźwiękowej (uderzeniowej) rozproszonej, od lat jest stosowana w zabiegach rehabilitacyjnych, działając przeciwbólowo i regenerująco na tkanki. Skuteczność potwierdzają liczne badania, zgromadzone i opublikowane materiały wskazują, iż fala rozproszona działania drenująco oraz redukuje cellulit zarówno wodny jak i tłuszczowy od 1 do 3 stopnia.

Urządzenie składa się z 7 aplikatorów określających głębokość oddziaływania zabiegu na tkankę tłuszczową: 6mm, 10mm, 15mm, 20mm. Do wykonywania zabiegów wykorzystujemy 4 programy: single 1Hz, slow 3 Hz, middle 5Hz oraz fast 10Hz. Urządzenie posiada 5 poziomów ciśnienia: moc 1-7 BAR, shock 1000, shock 2000, shock 3000 oraz shock 4000.

EFEKTY DZIAŁANIA Zeus 

Redukcja tkanki tłuszczowej 

Ujędrnienie i poprawa napięcia skóry

Redukcja bolesności i stanów zapalnych

Stymulacja regeneracji tkanek

Redukcja obrzęków

Wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki

Zmniejszenie obwodów ciała

Likwidacja cellulitu i drenaż limfatyczny

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl